Beskrivning av upphandlingen
Meddelande om frivillig förhandsinsyn avseende avsättning av brännbart grovavfall för
Förbränning.
2. Omfattning
Denna frivilliga förhandsinsyn gäller tecknande av avtal genom förhandlat förfarande utan
Föregående annonsering.
5. Bakgrund till det som ska upphandlas
I och med denna annons om förhandsinsyn meddelar SRV återvinning sin avsikt att tilldela avtal för
Förbränning av brännbart grovavfall. Ett förhandlat förfarande utan föregående annonsering kommer
Att genomföras med leverantören efter att tiden för avtalsspärr löpt ut.