317438-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Västerås: Receptionstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Receptionstjänster med möjlighet till utökade FM-tjänster
Referensnummer: 202313
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79992000 Receptionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontraktet omfattar receptionstjänster i kontorshuset Navet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen