2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beredning, Markåtkomst och Tillstånd 2025-2027
Beskrivning: Avtalet avser tekniska konsulttjänster inom Beredning, Markåtkomst och Tillståndsfrågor.
Intern identifierare: 1.2025.122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000