317609-2024 - Resultat
Sverige – Målning – Ramavtal för entreprenader- Måleriarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för entreprenader- Måleriarbeten
BeskrivningEntreprenaderna på ramavtalet kommer att omfatta Måleri-arbeten vid om- och nybyggnationer samt planerat underhåll.
Intern identifierareFSK 2023/484
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal för entreprenader- Måleriarbeten