2. Förfarande
Förfarande
Titel: MI-utbildning
Beskrivning: MI-Utbildning
Intern identifierare: KS 344/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande, flera områden
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Villkor
Beskrivning: MI - Utbildning
Intern identifierare: 1862580-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1862582-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: MI-utbildning
Intern identifierare: 1862583-2