317688-2023 - ÄndringSverige-Helsingborg: Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vajrar till hamnverksamhet
Referensnummer: 23/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avses resultera i ramavtal avseende leveranser av vajrar till Helsingborgs Hamns olika verksamheter.