See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Högtrycksspolning, slamsugning och TV-inspektion
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodo se Förbo AB samt samverkande part Mölndalsbostäder AB förekommande behov av Högtrycksspolning, slamsugning och TV-inspektion i deras olika kommuner Mölndal, Härryda, Lerum och Kungälvs kommun. Välkomna att lämna anbud!
Föregående meddelande: 657251-2023
Intern identifierare: 23/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000