See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enkätundersökningar
Beskrivning: Myndigheten för civilsamhälles- och undgdomsfrågor upphandlar ramavtal för enkätundersökningar
Intern identifierare: 1418/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71351500 Markundersökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Enkätundersäkningar