2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leasing för finansiering av personbilar och lätta lastbilar
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Föregående meddelande: 598750-2023
Intern identifierare: 2023-21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lägsta pris
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lägsta pris (1)
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster