317750-2017 - ÄndringSverige-Mönsterås: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vinterväghållningstjänster, Mönsterås kommun.
Referensnummer: 7092
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning