2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal inköp av gaspannor
Beskrivning: Ramavtal för inköp av gaspannor till Sveriges TSO.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42160000 Panncentraler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000