Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal hissar.
Referensnummer: UPVH-132
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42416100 Hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fullserviceavtal för hissar. Avtalsperiod 3 + 1 år.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 450 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42416100 Hissar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen