2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialfordon
Beskrivning: Upphandlingen syftar till ramavtal för köp av två st. per år under 4 år. Specialfordonen ska i första hand använda för sjukresor.
Intern identifierare: 26/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000