2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service/underhåll/besiktning av installerad GMDSS utrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal med avrop från Sjöfartsverket av service/underhåll/besiktning avseende installerad GMDSS utrustning på Sjöfartsverkets egna fartyg.
Intern identifierare: 24-00925
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del