317851-2026 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Anbudsinfordran DIS - Miljöcontroller till projekt återstart AAV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinfordran DIS - Miljöcontroller till projekt återstart AAV
BeskrivningMiljöcontroller, 812801
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001