Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK