Huvudsaklig CPV-kod 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
II.1.4.
Kort beskrivning
Staffanstorps Kommunfastigheter AB org.nr 556671–7491, och Staffanstorps kommun org.nr 212000–1017, Beställaren, inbjuder Er att lämna anbud på fysiska elleveranser med möjlighet till finansiell prissäkring.