317902-2026 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Lätta transportfordon F+G
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLätta transportfordon F+G
BeskrivningLätta transportfordon Område F och G
Intern identifierareTI 2026-0100
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000