See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Batterier och laddare
Beskrivning: Denna upphandling avser batterier och batteriladdare till hjälpmedel såsom eldrivna rullstolar, personlyftar, gåbord och arbetsstolar, till Region Västerbotten, Region Norrbotten och Region Jämtland Härjedalen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Batterier A1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33193200 Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar, 31440000 Batterier, 31681500 Uppladdare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Batterier A2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Batterier A3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Batterier A4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Batteriladdare B1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Batteriladdare B2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122261:Lot:6