318062-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sopbilar – Sidlastande renhållningsfordon med 2-fack till Gästrike Återvinnare med leverans 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSidlastande renhållningsfordon med 2-fack till Gästrike Återvinnare med leverans 2026
BeskrivningGästrike återvinnare upphandlar ett stycke sidlastande renhållningsfordon med 2-facks lösning.
Intern identifierare15629
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSidlastande renhållningsfordon med 2-fack till Gästrike Återvinnare med leverans 2026