2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI avseende Centrala venkatetrar med tillbehör 2026, SLL473
Beskrivning: RFI avseende tidigare underlag för Cetrala venkatetrar med tillbehör. Tidigare Kravspecifikationen samt RFI-frågor
Intern identifierare: FSN 2025-0208
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33141200 Katetrar, 33141220 Kanyler, 33141320 Nålar för medicinskt bruk, 33141324 Dialysnålar