318085-2023 - ÄndringSverige-Vänersborg: Operationshandskar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationshandskar
Referensnummer: RS 2022-03771
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141420 Operationshandskar
II.1.4.
Kort beskrivning
regionens behov av operationshandskar.