See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Generalkonsult med tekniska konsulter inom infrastruktur
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att tillgodose behovet av tekniska konsulter för förstudie, projektering och bygg/projektledning av projekt inom fastigheter eller park, gata och VA.
Intern identifierare: 26-050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000