Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel, 30192700 Skriv- och kontorsmateriel, 30197643 Kopieringspapper, 30199000 Pappersvaror och övriga föremål
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 500 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: