See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Projektering och byggledning Katrineholm
Beskrivning: Katrineholms kommun behöver konsulter inom projektering och byggledning.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 80458
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000