2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färghandelsvaror
Beskrivning: Upphandlingen avser färghandelsvaror
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001