318137-2026 - Resultat
Sverige – Evenemang – TI 2025-1238 Talarförmedling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1238 Talarförmedling
BeskrivningUpphandling av förmedlingstjänst av talare till Södertälje kommun.
Intern identifierare25/101
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000