2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glass till badanläggning
Beskrivning: Leverans av styck glass. Både pinne, strut och bägare enligt sortiment från leverantören samt tillhörande tjänster.
Intern identifierare: UPN2023/111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15555100 Glass
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall