See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Göteborg - Byggledare Mark/grundläggning i E11 Stora Hamnkanalen-delprojekt Haga, Västlänken
Beskrivning: Byggledare mark till Västlänken, projekt Haga, delprojekt Stora Hamnkanalen. KOM-420088
Intern identifierare: KOM-420088
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Byggledare mark till Västlänken, projekt Haga, delprojekt Stora Hamnkanalen.
Intern identifierare: Göteborg - Byggledare Mark/grundläggning i E11 Stora Hamnkanalen-delprojekt Haga, Västlänken