See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1273 Hyrbilar
Beskrivning: Hyrbilsavtal
Intern identifierare: 24/132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000