2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Profilprodukter till Mittuniversitetet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95468:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter