See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grävtjänster
Beskrivning: Grävtjänster, hyra av grävmaskiner inkl. förare
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96318:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45520000 Uthyrning av schaktutrustning med maskinskötare