318483-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sportartiklar och -utrustning – Upphandling av träningsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av träningsutrustning
BeskrivningUpphandling av träningsutrustning
Intern identifierare2024-21824
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000