318518-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Kranbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKranbil
BeskrivningKranbil inklusive serviceavtal.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001