318523-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Besiktningskonsulter 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesiktningskonsulter 2025
BeskrivningBesiktning inom kategorier byggbesiktning, konstruktion, målning, glas, tillgänglighet, el/ tele/ data, säkerhet, VVS, sprinkler, brand och hissar.
Intern identifierare438-2024/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBesiktningskonsulter 2025
Optioner
Beskrivning av alternativen2 år