318583-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal- Konsulttjänster avseende kulturmiljöinventerare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal- Konsulttjänster avseende kulturmiljöinventerare
BeskrivningÖrnsköldsviks kommun upphandlar ett ramavtal - konsulttjänster avseende kulturmiljöinventerare enligt publicerat upphandlingsdokument.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124298:Lot:1