2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bokenäs Förskola
Beskrivning: Nybyggnad av Bokenäs Förskola.
Intern identifierare: KS/2025:261
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000