318611-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Samarbetsledning till program Hässleholm-Lund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamarbetsledning till program Hässleholm-Lund
BeskrivningUpphandling av samarbetsledare och managementtjänster för program Hässleholm-Lund.
Intern identifierareKOM-419754
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSamarbetsledning till program Hässleholm-Lund