2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal teknisk konsulttjänst Fuktsakkunnig
Beskrivning: Örebroporten Fastigheter AB har för avsikt att upphandla ramavtal för teknisk konsulttjänst fuktsakkunnig.
Intern identifierare: 26/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000