2. Förfarande
Förfarande
Titel: LC-MS/MS system
Beskrivning: Totalförsvarets forskningsinstitut, FOI inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandlingen av ett komplett LC-MS/MS System att användas för analys av olika typer av ämnen, såväl i ren form som i mer komplexa blandningar. Systemet ska vara av så kallat "benchtop" utförande, det vill säga möjligt att placera och använda på en arbetsbänk i laboratoriet.
Intern identifierare: FOI-2025-623
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontaktpersoner
Beskrivning: Totalförsvarets forskningsinstitut, FOI inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandlingen av ett komplett LC-MS/MS System.
Intern identifierare: 1718938
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1718941
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1718939