318663-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Gaser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gas (teknisk och medicinsk)
Referensnummer: UH-2023-74
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24100000 Gaser
II.1.4.
Kort beskrivning
Mer info kommer