318688-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Läkemedelsautomat (HMC)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedelsautomat (HMC)
BeskrivningLäkemedelsautomater- Läkemedelstjänst för HMC och länets kommuner.
Intern identifierareRJL 2024/1156
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000