318790-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Diktafoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Dikteringsutrustning och Ergonomisk utrustning för diktering
Referensnummer: RS 2020-05181
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32332100 Diktafoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Ny ramavtalsupphandling för att ersätta befintligt avtal
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32330000 Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen