2. Förfarande
Förfarande
Titel: Provtagning Slaggrus
Beskrivning: Uppdraget avser provtagning av slaggrus på Sysavs anläggning i Malmö.
Intern identifierare: 2023-057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Allmän information och administrativa villkor