2. Förfarande
Förfarande
Titel: Andningsskydd
Beskrivning: Räddningstjänsten Skåne Nordväst (RSNV), med organisationsnummer 222000-3087, bjuder in intresserade leverantörer till att lämna anbud på upphandling av Andningsskydd.
Intern identifierare: 43/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35111100 Andningsapparater för brandsläckning
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Andningsskydd
Intern identifierare: Andningsskydd