See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CTG-apparater ramavtal
Beskrivning: CTG-apparater utan telemetri ramavtal
Intern identifierare: UPPH2025-00145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Ramavtal CTG utan telemetri
Intern identifierare: 1823967-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1823968-1