318912-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Julgåva
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJulgåva
BeskrivningUpphandlingen av Julgåva avser att under avtalsperioden tillgodose Stenungsunds kommunens behov av julgåvor utefter behov. Julgåvan ska avse ett gåvokort som endast ska kunna användas i anslutna lokala butiker och verksamheter inom Stenungsunds kommun.
Intern identifierare2026-499
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000