2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - Förbrukningsprodukter till befintliga befuktare
Beskrivning: Förbrukningsprodukter i direkt anslutning till befintliga befuktare i regionen av modellerna 950AEU, AIRVO 2, AIRVO 3 samt MR 850
Intern identifierare: 24/85
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000