319035-2025 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Hearing avseende Injektions- och infusionsartiklar 2026 SLL470
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHearing avseende Injektions- och infusionsartiklar 2026 SLL470
BeskrivningHearinginbjudan avseende Injektions- och infusionsartiklar.
Intern identifierareFSN 2025-0202
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33141220 Kanyler, 33141310 Injektionssprutor, 33141624 Infusionsaggregat, 33194120 Infusionsartiklar