319052-2025 - Resultat
Sverige – Coachning – Karriär- och utvecklingscoachning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Karriär- och utvecklingscoachning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar karriär-och utvecklingscoachning samt outplacementprogram.
Intern identifierare: FK 2024/025662
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Karriär- och utvecklingscoachning